• +48 12 261 95 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konfiguracja protokołu MODBUS

Sterowanie nawilżaczami Devatec w systemach BMS może obywać się za pomocą m.in. protokołu MODBUS i BacNET. MODBUS, to oczywiście klasyczny protokół komunikacyjny, zawsze obecny jako mocny standard sieciowy. Konfiguracja ustawień MODBUS w nawilżaczach DEVATEC jest bardzo prosta. Po wprowadzeniu kodu dostępu aktywuje się konfiguracyjna części menu urządzenia. Należy tu dokonać wyboru protokołu, parametrów transmisji danych oraz nadać urządzeniu unikalny identyfikator (ID). Pozostałe czynności to podłączenie kabla transmisyjnego i test komunikacji z komputerem lub od razu z centralą sterującą. Procedury konfiguracyjne są opisane w dokumencie, DTR dołączanym do każdego dostarczanego przez nas nawilżacza.
Nawilżacze adiabatyczne EvaPack

Jak skonfigurować protokół MODBUS w nawilżaczu Devatec?

Pamiętaj

Tutoriale nie zastępują instrukcji obsługi i dokumentacji DTR dostarczanej z każdym urządzeniem. Konserwacja, serwis i naprawy, jak również identyfikacja ryzyka i zagrożeń związanych z tymi operacjami, muszą być przeprowadzane przez wykwalifikowany, kompetentny i upoważniony personel.

Image

Conbest Sp. z o.o.
30-733 Kraków
ul. Obrońców Modlina 16
tel: +48 12 261 95 20

Katalog nawilżaczy powietrza Devatec

Przeglądaj nasz najnowszy katalog nawilżaczy Devatec. Zamów bezpłatną wersję drukowaną.

Zadzwoń!

Nie trać czasu!
+48 12 261 95 20

Kupuj w HotAndCold

Pompy ciepła Kraków
Nawilżacze i części zamienne, pompy ciepła i klimatyzatory. Sprawdzaj ceny i dostępność.
© 2024 Conbest. All Rights Reserved.