• +48 12 261 95 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konfiguracja protokołu BACnet

BACnet jest obecnie najpopularniejszym protokołem komunikacyjnym w systemach BMS. Nawilżacze powietrza Devatec wspierają ten standard od wielu lat. Konfiguracja ustawień BACnet w nawilżaczach DEVATEC jest prosta i przyjazna. Po wprowadzeniu kodu dostępu można uzyskać dostęp do konfiguracyjnej części menu urządzenia. Należy tu dokonać wyboru protokołu, oraz nadać urządzeniu unikalny identyfikator (ID). Pozostałe czynności to podłączenie kabla transmisyjnego i test komunikacji z komputerem lub od razu z centralą sterującą. Procedury konfiguracyjne są opisane w dokumencie, DTR dołączanym do każdego dostarczanego przez nas nawilżacza.
Nawilżacze adiabatyczne EvaPack

Jak skonfigurować protokół MODBUS w nawilżaczu Devatec?

Pamiętaj

Tutoriale nie zastępują instrukcji obsługi i dokumentacji DTR dostarczanej z każdym urządzeniem. Konserwacja, serwis i naprawy, jak również identyfikacja ryzyka i zagrożeń związanych z tymi operacjami, muszą być przeprowadzane przez wykwalifikowany, kompetentny i upoważniony personel.

Image

Conbest Sp. z o.o.
30-733 Kraków
ul. Obrońców Modlina 16
tel: +48 12 261 95 20

Katalog nawilżaczy powietrza Devatec

Przeglądaj nasz najnowszy katalog nawilżaczy Devatec. Zamów bezpłatną wersję drukowaną.

Zadzwoń!

Nie trać czasu!
+48 12 261 95 20

Kupuj w HotAndCold

Pompy ciepła Kraków
Nawilżacze i części zamienne, pompy ciepła i klimatyzatory. Sprawdzaj ceny i dostępność.
© 2023 Conbest. All Rights Reserved.